Архив за день: Август 2, 2017

УВАГА! Інформаційне повідомлення!

В даний час проходить активна яйцекладка та початок відродження гусениць другого покоління небезпечного карантинного шкідника – американського білого метелика. При досягненні гусеницями 3 – го віку при живленні утворюються павутинні гнізда, які добре видно на фоні зелених листків. Найефективнішим методом боротьби з цим шкідником на даний час є механічне зрізування пошкоджених гілок на 10 см нижче їх місця харчування  та негайне притоптування відрізаних гілок для знищення гусениць і запобігання їх переміщенню на інші дерева. В зелених зонах загального користування та на території дитячих садків, шкіл, лікарні застосування біологічних препаратів заборонено, тому рекомендується застосування біологічних препаратів заборонено, тому рекомендується застосування біологічних препаратів бактеріального та вірусного походження Лепідоцид, Дендробацилін, Бітоксібацилін. На присадибних ділянках, якщо вже зібрано врожай дозрілих фруктів, то можлива обробка пошкоджених дерев інсектицидам, дозволеними для продажу населенню. При проведені боротьби з цим шкідником листя більшості дерев буде з’їдене, а при контакті зі шкірою людей викликатиме алергійні висипання.

Виконком міської ради

Увага, оголошується конкурс!

Виконком Генічеської міської ради з 03 серпня 2017 року оголошує конкурс щодо набуття права оренди на об’єкти комунального майна в м. Генічеськ:

— нежитлове приміщення по вул. Ковпака,27 площею 350,0 м кв.;

— нежитлове приміщення по вул. Центральна,3 площею 11 м кв.;

— нежитлове приміщення по вул. Центральна,3 площею 111,3 м кв.;

— нежитлове приміщення по вул. Центральна,3 площею 18,4 м кв.;

— нежитлове приміщення по вул. Центральна,9 площею 22,3 м кв.;

— нежитлове приміщення по вул. Відродження,39 площею 10,2 м кв.;

— нежитлове приміщення по вул. Відродження,39 площею 7,1 м кв.;

— нежитлове приміщення по вул. Гоголя, 196а площею 42.3 м кв.;

— нежитлова будівля по вул. Соборна, 52 площею 305,0 м кв.;

— нежитлова будівля по вул. Соборна, 52 площею 27,3 м кв.;

— нежитлова будівля громадської вбиральні по пр. Миру, площею 52а 27,2 м кв.

Для участі у конкурсі претенденти подають до міськвиконкому наступні документи (у копіях):

— заяву у довільній формі на ім’я голови конкурсної комісії з проханням допустити до участі у конкурсі із зазначенням цілі використання об’єкту, контактних телефонів.

Для юридичної особи:

— документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

— посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

— копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;

— завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;

— довідку від претендента про те, що стосовно до нього не порушено справу про банкрутство.

Для фізичної особи-підприємця:

— копію документа, що посвідчує особу або оформлену нотаріально довіреність на особу, що представлятиме інтереси особи, від імені якої подано заяву на участь у конкурсі;

— завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;

— завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва — фізичної особи — платника єдиного податку.

Додаткові умови проведення конкурсу: переможці конкурсу оплачують роботи з виготовлення документації з експертної оцінки на зазначений об’єкт та нотаріальне посвідчення та державну реєстрацію договору оренди.

Документи приймаються до 22 серпня 2017 року включно.

Конкурс відбудеться 25 серпня 2017 року у приміщенні міськвиконкому (кабінет заступника голови з питань діяльності виконавчих органів та комунальних  підприємств) о 14:00 годині.

У разі перенесення дати або часу проведення конкурсу, конкурсантів буде повідомлено додатково. Для отримання детальної інформації про порядок проведення конкурсу, іншої інформації з питань конкурсу можна звернутися за контактним телефоном: 3 57 62, 3 70 25, крім суботи, неділі та святкових днів з 08:00 до 16:00 години або на сайті Генічеської міської ради genich-rada.gov.ua».

Виконком міської ради