Архив за день: Октябрь 27, 2017

Звіт про виконану роботу КП «Азовкомунсервіс» за період з 13.10.2017 по 19.10.2017 року

Увага, оголошується конкурс!

Виконком Генічеської міської ради з 26 жовтня 2017 року оголошує конкурс щодо набуття права оренди на об’єкти комунального майна в м. Генічеськ:

– нежитлове приміщення по вул. Ковпака,27 площею 350,0 м кв.;

– нежитлове приміщення по вул. Центральна,3 площею 11 м кв.;

– нежитлове приміщення по вул. Центральна,3 площею 111,3 м кв.;

– нежитлове приміщення по вул. Центральна,3 площею 18,4 м кв.;

– нежитлове приміщення по вул. Центральна,9 площею 22,3 м кв.;

– нежитлове приміщення по вул. Курасова,10 площею 16,7 м кв.;

– нежитлова будівля по вул. Соборна, 52 площею 305,0 м кв.;

– нежитлова будівля по вул. Соборна, 52 площею 27,3 м кв.;

– нежитлова будівля громадської вбиральні по пр. Миру, 52а площею 27,2 м кв.

Для участі у конкурсі претенденти подають до міськвиконкому наступні документи (у копіях):

– заяву у довільній формі на ім’я голови конкурсної комісії з проханням допустити до участі у конкурсі із зазначенням цілі використання об’єкту, контактних телефонів.

Для юридичної особи:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

– копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

– завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік;

– довідку від претендента про те, що стосовно до нього не порушено справу про банкрутство.

Для фізичної особи-підприємця:

– копію документа, що посвідчує особу або оформлену нотаріально довіреність на особу, що представлятиме інтереси особи, від імені якої подано заяву на участь у конкурсі;

– завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

– завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

Додаткові умови проведення конкурсу: переможці конкурсу оплачують роботи з виготовлення документації з експертної оцінки на зазначений об’єкт та нотаріальне посвідчення та державну реєстрацію договору оренди.

Документи приймаються до 14 листопада 2017 року включно.

Конкурс відбудеться 16 жовтня 2017 року у приміщенні міськвиконкому (кабінет заступника голови з питань діяльності виконавчих органів та комунальних  підприємств) о 14:00 годині.

У разі перенесення дати або часу проведення конкурсу, конкурсантів буде повідомлено додатково. Для отримання детальної інформації про порядок проведення конкурсу, іншої інформації з питань конкурсу можна звернутися за контактним телефоном: 3 57 62, 3 70 25, крім суботи, неділі та святкових днів з 08:00 до 16:00 години