Архив за день: Декабрь 7, 2017

Додаткова інформація про намір зміни тарифів на послуги КП «Міське житлове будівництво» , які планується ввести в дію з 01.01.2018 року

КП «Міське житлове будівництво» Генічеської міської ради надає додаткову інформацію щодо проекту переліку послуг з утримання будинків, споруд та при будинкових територій, що належать до комунальної  власності територіальної громади міста, які планується ввести в дію з 01.01.2018 року

Пропозиції та зауваження, щодо наміру КП «Міськжитлобуд»  здійснити зміну тарифу,  приймаються до 22 грудня 2017 року за адресою: 75500, вул. Колективна, 17, м. Генічеськ, Херсонська обл.

Телефон для довідок 3-21-07

Тарифи

Скажи насильству «НІ»!

Проблема сімейного насильства надзвичайно важлива передусім тому, що сім’я є основою суспільства і повинна перебувати під особливим захистом держави. Насильство й жорстокість у сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

«Чому воно відбувається? Як з ним боротися? Як від нього захиститися? Та куди звертатись за допомогою?» — саме ці теми були розглянуті на семінарі для безробітних громадян, який проведено фахівцем із соціальною роботи Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 06 грудня 2017 року на базі Генічеського районного центру зайнятості в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Заходом охоплено 8 осіб з числа безробітних.

Також, 28 та 30 листопада 2017 року спеціалістами Генічеського міського центру СССДМ із залученням волонтерів Генічеського медичного училища та Генічеського ПТУ-27 на території міського ринку і мікрорайону м. Генічеська проведено вуличні волонтерські акції з роздаткою тематичних буклетів.

Основною метою акцій стало – привернення уваги громадськості до актуальної проблеми подолання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація громади до проблем попередження насильства в сім’ї та захисту. В ході проведення заходів було розповсюджено 100 інформаційно-просвітницьких буклетів «Долучись до Всеукраїнської акції!».

IMG_0292 PB270288 PB290287