Архив за день: Январь 12, 2018

Захист від кору – тільки профілактичне щеплення!

В Україні спалах кору, кількість хворих стрімко зростає, найбільше хворих – в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях. В 2017 році кір вже забрав життя двох дітей в Одеській області, які не були щеплені від цієї хвороби.

Наприкінці грудня 2017 року в Херсонський області зареєстровано 2 підтверджених випадку кору дорослих.

Головною причиною спалахів кору в Україні є низький рівень охоплення профілактичними щепленнями. За таких умов захворюваність на кір зростає кожні 5-6 років, що й спостерігається нині. Адже за офіційними даними, у минулому році менше половини дітей в Україні були вакциновані від кору згідно до Календаря щеплень.

Станом на 1 січня 2018 року в Генічеському районі 85% дітей віком до 6 років отримали 2 дози вакцини КПК.

Лікарі нагадують, що кір є однією з головних причин дитячої смертності у всьому світі. Хвороба небезпечна такими ускладненнями як пневмонія та ураження головного мозку, а вберегти від захворювання та її наслідків допомагає вакцинація. Смерть, якій можна запобігти за допомогою вакцинації, називають «неприйнятною трагедією».

МОЗ України закликає батьків в усіх областях України вакцинувати дітей від кору. Згідно до Календаря профілактичних щеплень, дитина має отримати дві дози вакцини КПК у 1 рік та 6 років.

До уваги батьків дітей віком від одного до дев’яти років! Якщо ви пропустили першу чи другу дозу  вакцини за графіком, зверніться до медичної установи та зробіть безоплатне щеплення якомога швидше. Тим дітям, яким скоро виповнюється 1 рік або 6 років, важливо зробити щеплення за календарем щеплень.

Адміністрація КЗ «Генічеський ЦПМСД»

Запрошуємо до здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2018»

Починаючи з 2009 року в Україні започатковано проведення Всеукраїнської премії «Диво-Дитина», яка стала найбільш очікуваною подією для талановитих дітей і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».   Премію створено з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту чи музики і можуть здивувати по справжньому.

До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), які вже мають нагороди, дипломи, свідоцтва, відео, які підтверджують досягнення дитини. Премія охоплює всіх обдарованих дітей України. Прийом анкет учасників та інших документів проводиться до 20 березня 2018 року.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті премії www.divo-dutuna.com, прочитавши положення про проведення премії або за телефоном (044) 490-92-63.

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, УСТАНОВ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ ТА МЕШКАНЦІ МІСТА!

Повідомляємо, що 12 січня 2018 у зв’язку із аварійно-відновлювальними ремонтними роботами на артсвердловині №2а та водопроводі по вул. Паризької Комуни буде відключено водопостачання міста.

Виконком міської ради, КП «Генічеське ВУВКГ»