Архив за день: Май 14, 2018

Гуманітарна допомога переселенцям

З початку збройного конфлікту на сході України з Луганських і Донецьких областей в інші регіони нашої країни переселилося близько 1,5 мільйони людей, які покинули рідний будинок, залишивши позаду стабільну роботу та втративши зв’язок з близькими. На новому місці переселенці змушені вирішувати безліч труднощів, включаючи пошук житла і роботи, лікування, вступ до ВНЗ та оформлення дітей в садок, отримання виплати.

У травні 2018 року за сприянням Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася видача гуманітарної допомоги від Угорської екуменічної служби допомоги для родин переселенців зі Сходу, які мешкають на території міста Генічеськ та опинилися в складній життєвій ситуації. У перелік предметів допомоги входили продуктові набори, комплекти з побутовою хімією. Загалом під час проведення благодійної акції допомогу отримали 15 сімей.

Угорська екуменічна служба допомоги, має колосальний світовий досвід з надання гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Служби працювали в 36 країнах світу з надання допомоги потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип – допомога людям  – потерпілим жителям проблемних регіонів, незалежно від їх національності, політичних переконань, поглядів та віри.

Стадіон «Будівельник» м. Генічеськ новини спорту.

Календар першості Херсонської області з футболу серед юнаків 2002 — 2003 рр.н. (U-16) сезону 2017/2018

ДРУГЕ КОЛО

12 тур

20 травня 2018, неділя

• «Колос» Каховський район — «Вікторія» КДЮСШ Генічеськ
  • ДЮСШ  «Азовец» Генічеськ — «Скіф» Нижні Сірогози
  • «Продексім» ДЮСШ Нововоронцовка — Асканія-Нова

13 тур

27 травня 2017, неділя

• Асканія-Нова  — ДЮСШ  «Азовец» Генічеськ
  • «Скіф» Нижні Сірогози — «Колос» Каховський район
  • «Вікторія» КДЮСШ Генічеськ — «Дніпро»РК ДЮСШ Білозерка

14 тур

03 червня 2018, неділя

• «Дніпро»РК ДЮСШ Білозерка — «Скіф» Нижні Сірогози
  • «Колос» Каховський район — Асканія-Нова
  • ДЮСШ  «Азовец» Генічеськ — «Продексім» ДЮСШ Нововоронцовка

Звіт про виконану роботу КП «Азовкомунсервіс» за період з 04.05.2018 року по 10.05.2018 року

Звіт про виконані ремонтні роботи КП «Міськжитлобуд» станом на 11 травня 2018 року

Звіт про виконання робіт КП «Генічеське ВУ ВКГ» за період роботи з 07.05.2018р. по 13.05.2018 р.