Архив за день: Октябрь 11, 2018

ДО ВІДОМА АБОНЕНТІВ КП «ГЕНІЧЕСЬКЕ ВУВКГ»

З метою приведення тарифів на послуги КП «Генічеське ВУВКГ» до рівня економічно обґрунтованих затрат на їх надання, зокрема зі зростанням вартості складових витрат (електроенергія, паливно-мастильні матеріали та інші матеріальні ресурси), КП «Генічеське ВУВКГ» повідомляє абонентів про підвищення тарифів за надання послуг з водопостачання та водовідведення з 1. 01. 2019 року.

Водночас нагадуємо, що з 1. 01. 2019 року згідно Закону «Про житлово-комунальні послуги» від 2018 року в дію вступе норма цього Закону котра зобов’язує споживачів сплачувати пеню за несвоєчасне здійснення платежів у розмірі 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення платежу.

В зв’язку з цим просимо всіх абонентів сплатити борги за надані послуги водопостачання та водовідведення до 15. 12. 2018 року.

Адміністрація КП «Генічеське ВУВКГ»

Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що протягом 10, 11 жовтня 2018 року будуть перебої з водопостачання в місті у зв’язку із аваріями на водопровідній мережі по вул. Вокзальній.

Виконком міської ради, КП «Генічеське ВУВКГ»