Архив за день: Ноябрь 7, 2018

У Генічеську відсвяткували Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Напередодні свята в районному Будинку культури пройшов святковий концерт з метою відзначити вагомий внесок працівників культури та народних майстрів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

З найкращими побажаннями привітав працівників культури та місцевих майстрів голова Генічеської міської ради Олександр Тулупов, та відзначив нагродами:

Міжуру Інну Валеріївну ,викладача Генічеської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області.

Шкроб Ольгу Анатоліївну ,викладача Генічеської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області.

Козачка Євгена Олександровича , викладача Генічеської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області.

Гаркушу Вікторію Іванівну, керівника гуртка художньої самодіяльності Генічеського професійно-технічного училища №27.

Шапірко Ірину Іванівну ,викладача Генічеської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Херсонської області.

Корхута Андрія Васильовича ,методиста з реклами та преси, соліста Генічеського районного Будинку культури Генічеської районної ради Херсонської області.

Прихненка Олександра Володимировича ,письменника ,поета, члена Національної спілки фотохудожників України,Почесного громадянина міста Генічеська.

Шпака Володимира Андрійовича, художника.

Конєву Лілію Іванівну, художника.

Концертна програма була насичена яскравими вокальним і танцювальними номерами працівників районних Будинків культури, які нікого не залишили байдужим в залі.

Прийняті рішення на ХХХVІІ сесіі депутатів VІІ скликання від 30 жовтня 2018 року

Додатки до рішень:

Додатки до пояснювальної записки:

«Богатирські ігри» у Генічеську

Силові змагання «Богатирські ігри» було проведено 3 листопада 2018 на площі Відродження за підтримки Генічеської міської ради. Цей захід був присвячений 75-й річниці з Дня визволення міста Генічеська від нацистських загарбників.

У турнірі взяли участь 5 команд. Це команда 80 ОДШБр, команда пожежних Генічеської ДПРЧ, команда поліцейських,  прикордонників відділу «Генічеськ» та команда місцевого СК «Даніїл». Учасники продемонстрували неймовірну фізичну підготовку та створили справжнє спортивне свято для містян .

Спортсмени змагалися у виконанні вправ «Прогулянка фермера», «Аксель», «Кантовка покришки», «Естафета-погрузка», та «Трак пул» пожежної машини.

За підсумками шести вправ перше місце виборола команда СК «Даніїл», вона набрала 22 бали, друге місце посіла команда прикордонників (20 балів), третє здобула команда 80 ОДШБр (18 балів).

Висловлюємо подяку засновнику клубу «Даниїл» Сергію Мезенцеву, комунальним підприємствам міста, командам за організацію спортивних змагань.

Прийняті рішення на виконавчому комітеті від 18.10.2018 року.

Прийняті рішення на виконавчому комітеті 18.10.2018