Архив за день: Ноябрь 8, 2018

Видалення дерев по вулиці Центральна

З 7 листопада 2018 року працівниками КП «Міськжитлобуд» за рішенням виконавчого комітента Генічеської міської ради №66 від 19 квітня 2018 року розпочали  роботи по знесенню сухих та аварійних дерев та гілок по вулиці Центральна. Підставою для рішення  стали заяви громадян та акти обстеження зелених насаджень,що підлягають видаленню.

Про виклик правопорушників

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Генічеської міської ради викликає: Захарова Д.С., Бухановського В.М.,  як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 152, 160 КУпАП.

Засідання адміністративної комісії відбудеться 14 листопада 2018 року о 14.00 у приміщенні Генічеської міської ради за адресою: м. Генічеськ, вул. Міська 8, каб. №3.

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу та довідку про присвоєння РНОКПП (ідент.номер).

У разі неявки правопорушника на засідання адміністративної комісії, справа про адміністративне правопорушення буде розглянута без його участі.

Секретар комісії                                                                                  Д.С. Кручков