Архив за день: Ноябрь 9, 2018

Вітання міського голови Олександра Тулупова з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Прийміть теплі і сердечні вітання з професійним святом — Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

У всі часи роль культури визначалася як надзвичайно вагома сфера життєдіяльності людини. Культура формує існування кожної людини, робить кожен народ неповторним, бере на себе задачу збереження духовних і моральних традицій народів, виступаючи як якісний показник рівня життя суспільства.

Ви проводите копітку роботу по збереженню, відтворенню та примноженню культурної спадщини міста та району. Завдяки вашій повсякденній праці в будинках культури, бібліотеках, дитячих школах мистецтв, художніх студіях, зберігають і примножують духовні багатства і традиції нашого суспільства.

Ми щиро радіємо тим досягненням, мешканців нашого міста за минулі роки і за сьогоднішні перемоги на конкурсах і виставках, фестивалях. Зростає кількість читачів в бібліотеках, і глядачів на концертах, поповнюються творчі колективи.

Висловлюю Вам вдячність за професіоналізм, любов до прекрасного і прагнення прищепити цю любов іншим.Прийміть побажання міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, творчого пошуку і нових досягнень!

Добра Вам і любові!

Міський голова                                                                                                    Олександр Тулупов