Архив за день: Декабрь 14, 2018

Результат поіменного голосування на позачерговій сесіі депутатів VII скликання від 14.12.2018 року

Про виклик правопорушників

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Генічеської міської ради викликає: Захарова Д.С., Семенову Л.В., Черман М.Д., Гончарова С.І., Шкроб Д.Ю., Гороховського А.В., Дюкар Т.А., Афанасьєва О.С., Фурсенко В.М., Миколаєнко О.В.  як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями  152, 154 КУпАП.

Засідання адміністративної комісії відбудеться 19 грудня 2018 року о 14.00 у приміщенні Генічеської міської ради за адресою: м. Генічеськ, вул. Міська 8, каб. №3.

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу та довідку про присвоєння РНОКПП (ідент.номер).У разі неявки правопорушника на засідання адміністративної комісії, справа про адміністративне правопорушення буде розглянута без його участі.

Секретар комісії                                                                                  Д.С. Кручков