Архив за день: Декабрь 18, 2018

Розпочато роботу над створенням бренду міста

Одним з головних напрямків стратегії розвитку міста має стати створення бренду та його розвиток. Реклама міст стає ефективним інструментом зміцнення економіки, залучення нових інвесторів та збільшення кількості туристів. Територіальний бренд – це не просто логотип або фірмовий стиль. Це в першу чергу ідея, яка здатна об’єднати місцевих жителів і підкреслити унікальність їх території. При цьому потрібно не просто розробити вдалу концепцію, а й підтримувати її розвиток.

Саме тому, 14 грудня 2018 в Генічеській міській раді відбулась зустріч с арт-директором «Dmytro Bulanov creative büro» Дмитром Булановим та Олегом Білим, які займуться створення бренду для міста Генічеськ.

З метою ознайомлення дизайнерів з історією міста та перспективними напрямками його розвитку була створена робоча група, до якої увійшли краєзнавці, журналісти та представники бізнесу.

В даний час представники компанії займаються збором та узагальненням інформації про місто, на основі якої почнуть розробку бренду.

В наступному році будуть представлено декілька варіантів з яких буде обраний найкращий.

Звіт про виконання робіт КП «Генічеське ВУ ВКГ» за період роботи з 10.12.2018р. по 16.12.2018 р.

Звіт про виконані ремонтні роботи КП «Міськжитлобуд» станом на 14 грудня 2018 року.

Звіт про виконану роботу КП «Азовкомунсервіс» за період з 07.12.2018 р. по 14.12.2018року.

До уваги водіїв! Графік перекриття вулиць до новорічних та різдвяних свят

Повідомляємо, що у зв’язку з підготовкою, відзначенням новорічних та різдвяних свят буде здійснено перекриття дорожнього руху по пр. Миру на під’їздах до площі Відродження:

• з 18 грудня по 21 грудня 2018 року з 07.00 до 16.00 години (частково).
  • з 22 грудня 2018 року по 08 січня 2018 року (частково).
  • з 29 грудня 2018 року по 02 січня 2018 року (повністю).

Виконком міської ради