Архив за день: Январь 8, 2019

«Різдво з патрульними» у Генічеську

Захід “Різдво з патрульними” відбувся  7 січня на площі Відродження

Зустріти Різдво разом із поліцейськими завітали безліч генічеських родин, які з задоволенням, недивлячись на непогоду, в неформальній обстановці, змогли поспілкуватися і дізнатися про роботу правоохоронців.

Діти змогли пограти, покататися у справжньому поліцейському автомобілі з спецсигналами; поспілкуватися з патрульними; подивитися та приміряти спецзасоби, в яких поліцейські патрулюють міста та зробити фото на пам’ять.Найбільше діти чекали своєї черги покататися у справжньому поліцейському автомобілі та уявити себе справжніми поліцейськими.

Крім позитивних вражень і гарного настрою гості отримували подарунки – солодощі від поліцейських, Генічеської міської ради та закладів  культури Генічеського району.