Архив за день: Март 19, 2019

Результат поіменного голосування депутатів VII скликання на XLII сесії 19.03.2019 року

Скачать (PDF, 290KB)

КП «Стадіон «Будівельник» розпочав підготовку основного футбольного поля до початку весняно-літнього сезону.

Згідно з результатами агрохімічного аналізу грунту поля та керуючись рекомендаціями фахівців-агрохіміків, працівники підприємства провели 18 березня внесення мінеральних добрив у грунт основного футбольного поля.

З метою якісної підготовки футбольного поля на підприємстві запланували ще декілька агротехнічних заходів, зокрема аерація поля, внесення піщаної суміші тощо.

ПРИЙНЯТО БРЕНД МІСТА

Сьогодні, 19.03.2019р., на сесії Генічеської міської ради було прийнято рішення про затвердження айдентики туристичного бренду міста Генічеськ.

Метою її створення стало бажання виділити наше місто серед безлічі великих і малих курортних міст України та сформувати його позитивний імідж. Айдентика буде слугувати інструментом поширення інформації про Генічеськ, як вдалого місця ділового та культурного партнерства, привабливого міста для життя, ведення бізнесу та інвестування, а саме основне – для приваблення туристів.

Розширену презентацію туристичного бренду для всіх генічан планується провести у травні за участю дизайнерів – розробників.