Архив за день: Апрель 18, 2019

Шановні власники рекламних засобів м. Генічеськ!

Повідомляємо, що на виконання Правил розміщення зовнішньої
реклами у місті Генічеськ від 07 листопада 2008 року, які є обов’язковими
для виконання всім власникам рекламної діяльності, відповідно до чинного
законодавства, на підставі договору оренди місця розташування рекламного
засобу, просимо здійснювати нагляд за належним станом рекламної
конструкції, благоустроєм та належним санітарним станом місця
розташування рекламного засобу.

Відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

14 квітня в сесійній залі Генічеської міської ради під головуванням міського голови Олександра Тулупова відбулось засідання організаційного комітету , присвяченого відзначенню пам’яті жертв Другої Світової війни 9 травня. Присутні обговорили основні заходи щодо підготовки до пам’ятної дати, визначили основні завдання та об’єм необхідних робіт. Захід відзначатиметься 9 травня 2019 року. Збір мешканців міста, ветеранів війни та праці, колективів організацій, установ, підприємств міста, представників громадських організацій , політичних партій на площі Відродження біля фонтану о 9.00 годині. О 9.15 відбудеться формування колони . Початок ходи о 9.30 від фонтану на площі Відродження до міського парку культури та відпочину ім. Т.Г.Шевченка, де відбудеться святковий мітинг. Після закінчення мітингу усі бажаючі зможуть безкоштовно пригоститься солдатською кашою.