Архив за день: Май 3, 2019

Міський голова відкрив змагання з боксу !

Сьогодні, 3 травня 2019 року о 15:00 годині у приміщенні спортивної зали ПТУ № 27 м. Генічеська, міським головою Олександром Тулуповим, було відкрито міський турнір з боксу з нагоди Дня пам` яті та примирення, присвяченому пам` яті жертв Другої світової війни. Змагання триватимуть два дні. Завтра 4 травня 2019 року  о 16:00 годині відбудеться нагородження переможців.

До уваги мешканців міста та керівників установ, підприємств організацій

Додатково повідомляємо, що з 22.00 години 03 травня 2019 року буде здійснено відключення артезіанських свердловин у зв’язку із хлоруванням водопровідних мереж.

З 09.00 години 04 травня 2019 року здійснюватиметься подача розчину знезаражувальної речовини у міську водопровідну мережу.

З 13.00 години 04 травня будуть введені в дію артезіанські свердловини, вода у водопровідній мережі буде але придатна вона для господарських потреб: прання, поливу городів та іншого. Концентрація знезаражувальної речовини відповідає вимогам ДСанПіНу та є безпечною для людини.

З 10.00 05 травня 2019 року години вода придатна  для споживання людей та тварин.

Просимо завчасно підготувати запаси питної на час проведення профілактичних робіт.

Міськвиконком, КП «Генічеcьке ВУВКГ»

Запрошуємо на презентацію туристичного бренду!

Шановна громадо! Запрошуємо всіх взяти участьу презентації туристичного бренду міста Генічеськ, яка відбудеться 11 травня 2019 року о 14.00 годині за адресою: м. Генічеськ, вулиця Міська,8, зал засідань міської ради.Захід проходитиме у невимушеній атмосфері та приємному спілкуванні! Чекаємо всіх бажаючих! Станьте частинкою створення історіїї міста!

Шановна громадо!

Запрошуємо вас взяти участь у громадських обговореннях щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ» Бурліну Анатолію Андрійовичу, яке відбудеться 06 травня 2019 року о 15.00 годині за адресою: м. Генічеськ, вулиця Міська, 8, зал засідань Генічеської міської ради.

“Таврійський Туристичний Конгрес ” запрошує всіх бажаючих!

Скачать (PDF, 253KB)

Скачать (PDF, 152KB)