Архив за день: Май 9, 2019

Ніхто не забутий, ніщо не забуте.

06 травня 2019 року міський голова Олександр Тулупов разом із секретарем ради Кукса Юрієм відвідали одинадцятьох учасників бойових дій та інвалідів війни, яким виповнилося за 90 років та більше , які мешкають на території міста Генічеськ. Ветеранів привітали від імені Генічеської міської ради квітами, харчовими пакетами та матеріальною допомогою.

Відбулися громадські слухання щодо присвоєння звання “Почесний громадянин міста Генічеськ” Бурліну А.А.

6 травня 2019 року 015.00 годині у приміщенні міської ради відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ». Розглядалося клопотання трудового колективу КП «Генічеське ВУВКГ» щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ» – мешканцю міста – БУРЛІНУ АНАТОЛІЮ АНДРІЙОВИЧУ У, 1940 року народження, за результатами було одноголосно рекомендовано відповідно до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ», затвердженого рішенням сесії від 30 березня 2016 року №98, винести проект рішення про «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Генічеськ» Бурліну Андрію Анатолійовичу на розгляд сесії.