Архив за день: Май 10, 2019

УСВІДОМЛЕНЕ БАТЬКІВСТВО – ЩАСЛИВА РОДИНА

В Україні з 10 травня по 16 травня 2019 року проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім`ї та збереження репродуктивного здоров`я. Коли хтось вживає слова «планування сім’ї», то мова, зрозуміло, не про визначення дати весілля. Насамперед йдеться саме про дітей: коли їх мати та скільки, і як зробити, щоб такі важливі, визначальні моменти в житті, як поповнення в сім’ї, наставали тоді, коли цього хочуть чоловік та жінка. Іншою стороною цього питання є контрацепція – які методи застосовувати із усього різноманіття, що пропонує сучасна медицина. Однак у будь-якому випадку: що б не вибрали чоловік чи жінка для запобігання небажаної вагітності, це з усіх точок зору – і етичних, і моральних, і суто в контексті особистого здоров’я – на тисячу відсотків краще, аніж аборт! Як уникнути такої неприємної ситуації, як берегти репродуктивне здоров’я, як зробити інтимне життя здоровим та комфортним? Ці питання постійно потребують відповіді, до них повертаються знову і знову, не залежно від віку чи соціального статусу. Бо в них відображається життя, – індивідуальні, особливі моменти кожного, через які неможливо переступити, які нереально оминути, і краще, все ж таки, вирішити вчасно.

Адже тільки в такому випадку – коли люди обирають цивілізовані, сучасні методи контрацепції і до народження дитини готуються заздалегідь, вважаючи це чи не найголовнішою подією в житті, тоді й можна сподіватися на народження здорових дітей у здорових та щасливих батьків.

Саме тому 10 травня 2019 року фахівцями Генічеського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з волонтерським загоном  Генічеського медичного училища проведено вуличну акцію  на тему «Усвідомлене батьківство – щаслива родина!».

Під час акції було охоплено 100 осіб з числа пересічних громадян  міста, з якими проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та надано просвітницькі буклети.

Під час проведення акції серед пересічних громадян міста розповсюджувались інформаційні матеріали відповідного спрямування.

Спеціалісти центру наголошували: «Турбота про своє здоров’я, у тому числі і репродуктивне, мають стати нормою і культурою поведінки кожної людини та суспільства в цілому!».

Розіграш Кубку серед дитячих команд міста з нагоди Дня Перемоги 9 травня 2019 року

Вчора,  9 травня, інструктором зі спорту Стоволосовим Сергієм Михайловичем проведено змагання з міні – футболу серед дитячих команд міста Генічеськ, складених з гравців 2009 року народження та молодших.  У результаті гри перемогла команда «Мрія» , переможців нагородив  міський  голова  Олександр  Тулупов пам‘ятними подарунками. Також було відзначено самого опитного гравця Богдана Панька, йому було вручено іменний шарф  від ФК «Шахтар  Донецьк»  та нагороджено заохочувальними призами найкращих футболістів: Івана Ганчева, Костянтина Бородіна та Артема Пасечника.

Дякуємо за допомогу в організації та проведенні Дня Перемоги 9 травня 2019 року!

Виконком Генічеської міської ради висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні святкових заходів з нагоди 74-ої річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 1941-1945 років 9 травня 2019 року працівникам комунальних підприємств міста та приватному підприємцю міста ІГОРЮ СКУРІХІНУ.

Окремі слова вдячності Благодійному фонду  ВЕГАНДЗА МЯСНИКЯНА за спонсорську допомогу у проведенні святкового заходу «Солдатська каша» – пригощання ветеранів, учасників бойових дій, інвалідів війни та мешканців міста, велика подяка за  пригощання безкоштовними шашликами та пловом представникам місцевих сільгосппідприємств «ВОЛНА» та «АГРОСТЕП», керівництву ЦЕНТРАЛЬНОГО РИНКУ та районної організації партії «ОСНОВА»

Шана за подвиг, вдячність за мир !

Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю.

До Дня Перемоги над нацизмом у Європі та 74-ї річниці завершення Другої світової війни міський голова Олександр Тулупов, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці Протоірей Іоанн Щербан, депутати міської ради та директора комунальних підприємств міста впорядкували Братську могилу воїнам Радянської Армії, яка знаходиться на о. Бірючий, та поклали вінок на шану загиблим захисникам рідної землі.

Події тих страшних днів не повинні згаснути в пам’яті народу, ми вшановуємо світлу пам’ять героїв, які віддали життя, низько схиляємо голови, пам’ять про них назавжди залишиться  в серцях багатьох поколінь, яку нащадки несуть у вічність.

До уваги! Презентацію туристичного бренду перенесено!

Шановні мешканці міста! Повідомляємо, що презентація туристичного бренду Генічеська, яка була запланована на 11 травня 2019 року, переноситься. Про дату та час презентації буде повідомлено додаткове. Дякуємо за розуміння!