Архив за день: Май 16, 2019

Розпочато підготовку до засідання сесії Генічеської міської ради

Вчора, 15 травня 2019 року, постійні депутатські комісії розпочали підготовку до засідання сесії Генічеської міської ради, яка відбудеться 23 травня 2019 року. Так, свої  засідання провели: комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, планування та виконання бюджету, встановлення місцевих податків та зборів,яка розглянула зміни до програми соціально – економічного розвитку міста, бюджету міста на 2019 рік та комісія з питань адміністративно – територіального устрою, врегулювання земельних відносин, будівництва, екології та охорони навколишнього середовища, що розглянула 26 заяв від громадян та 6 заяв від юридичних осіб.

Запрошуємо на презентацію туристичного бренду!

Шановна громадо! Запрошуємо всіх взяти участь у презентації туристичного бренду міста Генічеськ, яка відбудеться 20 травня 2019 року о 15:00 годині за адресою: м. Генічеськ, вулиця Міська, 8, зал засідань міської ради. Захід проходитиме у невимушеній атмосфері та приємному спілкуванні! Чекаємо всіх бажаючих! Станьте частинкою створення історіїї міста!