Архив за день: Май 20, 2019

КП «Міське житлове будівництво» з 13 по 20 травня 2019 року

Прибирання прибудинкових територій багатоповерхових будинків мікрорайону від сміття. Прибирання під’їздів.

Роботи по  водопровідним та каналізаційним мережам:

• вул. Курасова, 7 – ІІ під’їзд – прочистка каналізаційного лежаку;
  • вул. Курасова, 5 – І під’їзд – прочистка каналізаційного лежаку.

Покрівельні роботи:

• вул. Курасова, 3 кв.25 – обстеження покрівлі

Інші роботи:

• вул. Курасова, 7 – дитячий майданчик – ремонт покрівлі, ремонт тренажера;
  • вул. 40 років Перемоги, 7 – дитячий майданчик – ремонт покрівлі;
  • вул. Братів Коваленко, 67 – VІІ під’їзд – ремонт урни та чистилки.

Покіс трави:

• вул. 40 років Перемоги, 6а,8,7,10
  • вул. Пар. Комуни, 90
  • вул. Ковпака, 23,25,27
  • вул. Пар. Комуни, 65
  • просп.. Миру – сквер № 6,7

Покіс трактором:

• ЗОШ інтернат
  • Узбіччя дороги з двох сторін – виїзд з міста до знака с. Подорожнє

Вивезення трави:

– вул. Курасова, 3,5,7

– вул. Братів Коваленко, 43,67

Посадка дерев:

– вул. Суворова

– просп.. Миру (дитяча бібліотека)

– вул. Гоголя (ЗОШ інтернат)

– вул. Пар. Комуни (школа-сад «Ивушка»)

– вул. Центальна  (біля церкви)

З 11 травня 2019 року по  17 травня 2019 року від населення надійшла оплата за утримання будинків та прибудинкової території в сумі 32,7 тис. грн.

Про виконану роботу КП «Генічеське ВУВКГ» 13 по 20 травня 2019 року

Цех «Водопровід»

Вул. 9січня,45 –  прочистка, заміна хомута

Вул. Гоголя,169 – прочистка, заміна хомута труба Ǿ63мм з переходом на пров.Гоголя;

Вул. Космонавтів,26 – встановлено хомут на прив’язці.

Покіс трави на свердловині №3

Підготовка свердловини №4 до експлуатації, прокачування.

Встановлення електричної муфти на свердловині №1.

Пуск  свердловин №6; №2 – у зв’язку з відсутністю електроенергії

Цех  «Водовідведення»

аОчисні споруди –  ремонт граблів №1;

Вул. Курасова,5а – розбирання асфальтобетонного покриття

Очисні споруди –  вторинний відстійник №3  ремонт струмознімача

Очисні споруди – регулювання приймальних карманів на вторинному відстійнику. Покіс трави

Прочистка дренажного насосу у муловій насосній;

Пр. Миру – монтаж залізної кришки на каналізаційному колодці.

Абонентський відділ

Зняття водомірів на планову повірку – 4шт.;Зняття пломб по замовленню абонентів – 2.Встановлено та опломбовано водомірів по заяві абонентів – 1шт. Встановлено та опломбовано водомірів – 5шт.Видано попереджень щодо відключення по заборгованості-14шт.Відключено абонентів від централізованого водопостачання за заборгованість – 2.Проведено обстежень системи водопостачання – 3

Поступило платежів на надання послуги – 288 100 грн.

Про виконану роботу КП «Азовкомунсервіс» з 13 по 20 травня 2019 року.

• Прибирання сміття по місту згідно графіку.
  • Покіс трави по вул. Центральна – тротуар, від залізничного вокзалу до кільця, перехрестя вул. Соборна – вул. Відродження, біля пам’ятного хреста та стелі при в’їзді в м. Генічеськ, вул. Гоголя біля сан парку. Скошено 3500 м2.
  • Спилювання аварійних дерев вул. Соборна, № 51, 95, вул. Південна, № 28. Спиляно 6 дерев.
  • Нанесення дорожньої розмітки на 16 пішохідних переходах та 4 засобах обмеження швидкості руху біля ЗОШ №4, ЗОШ №3, школи-нтернату.
  • Прибирання сміття по вул. 40 років Перемоги, в Афганському парку, зупинки громадського транспорту по маршруту.
  • Монтаж кабелю по вул. Центральна – 600 м.
  • Полив зелених насаджень у дендропарку.
  • Вивезення демонтованих бордюрів.
  • Ліквідація стихійного звалища по вул. Паризької Комуни, 69.
  • Ремонт тротуару біля станції швидкої допомоги.

Контролерами проведено обхід 1056 дворів. Виписано попереджень про заборгованість 82. Укладено 5 договорів.

Всього вивезено ТПВ – 774,4 м3 , з них від:

Населення – 692,5  м3;

Підприємств – 81,9 м3.

Вивезення ТПВ (благоустрій міста) – 84 м3.

Сума грошових надходжень за надання послуг становить 93894,27 грн., а саме від:

населення  – 67414,59 грн.;

підприємств  – 26479,68 грн.

Складено 2 протоколи та виписано 15 попереджень на порушників правил благоустрою, з яких 11 виконано.

Чемпіонат району з футболу

Матчі 5-го туру відкритого Чемпіонату Генічеського району з футболу серед аматорських команд зіграні 18 травня.

ФК «Генічеськ» грав на стадіоні «Будівельник» ім. Т. В. Свиридова з «Променем» (Олексіївка).

Господарі прагнули реабілітуватися перед своїми вболівальниками за прикру поразку в попередньому турі в Азовському, та, мабуть, бажання були надмірними. Адже, рахунок в матчі відкрили гості. На шостій хвилині зустрічі форвард олексіївців Олександр Дудін, правда, не без допомоги рикошету, вразив ближній кут воріт генічан.

Краще б він цього не робив! Господарі, неначе розлютившись на самих себе, взялися виправляти ситуацію. Уже через хвилину капітан «Генічеська» Микола Якунін рахунок зрівняв. Підопічні Олександра Ганчева заграли після цього ще швидше, вправніше та винахідливіше. Голи у ворота гостей  не забарилися. Вдруге Микола Якунін, Петро Мальований, Сергій Жижкін (гол-красень зі штрафного удару!), Роман Нестеренко та Микита Слєпов довели рахунок у зустрічі до 6:1.

Усі без винятку гравці «Генічеська» заслуговують на похвалу: ветерани та молоді футболісти, оборонці та футболісти атакуючої ланки. Впевнено дебютував за команду рідного міста вихованець ДЮСШ юний Артем Паляниця.

Наступну гру «Генічеськ» зіграє на стадіоні «Будівельник» з любимівським «Южанцем» 26 травня, у неділю. Початок матчу – о 17.00 год.

ФК «Генічеськ» щиро дякує за підтримку Генічеській міській раді та особисто голові Олександру Тулупову, Генічеському АТП №1 та його начальнику Олександру Пустовіту, підприємцям Олександру Герелі, Оксані Симоновій, Василю Литвиненку, Роману Новицькому.