Архив за день: Май 23, 2019

Міський голова Олександр Тулупов відзначив квартальну Суховерх Ніну Василівну

Сьогодні, 23 травня 2019 року, на сесії міської ради міський голова Олександр Тулупов відзначив почесною грамотою та квітами  за багаторічну працю, сумлінне виконання своїх обов’язків, роботу з населенням, активну громадську позицію та з нагоди з 80- ти річчя з дня народження Суховерх Ніну Василівну, яка вже 41 рік є квартальною вулиці Матросова. До привітань приєднався директор КП “Азовкомунсерів” Сергій Стельмахов та вручив їй подарунок.

Бурлін Анатолій Андрійович отримав звання Почесного громадянина міста Генічеськ

Сьогодні, 23 травня 2019 року, на засіданні сесії міської ради депутатами було затверджено протокол комісії про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Генічеськ” та присвоєнно звання “Почесний громадянин міста Генічеськ” Бурліну Анатолію Андрійовичу.

До уваги мешканців міста

В зв’язку з аварією на водопроводній мережі по проспекту Миру, можливі короткострокові перебої водопостачання абонентів КП “Генічеське ВУВКГ”

Результат поіменного голосування депутатів VII скликання на ХLІV сесії 23.05.2019 року

Скачать (PDF, 307KB)