Архив за день: Июнь 3, 2019

Свято дитинства у Генічеську

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. До цього дня виконконкомом Генічеської міської ради підготовано та проведено низку святкових заходів: відкритий турнір з міні-футболу, відкритий чемпіонат Генічеська з настільного тенісу та святково-розважальну програму за участю героїв улюблених мультфільмів.
Ввечорі у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченко розгорнулося яскраве дійство: діти приймали участь у численних конкурсах,іграх та забавах, відкрили власний ютуб канал, стали безпосереднімі учасниками шоу мільних пузирів, а наприкінці свята кожна дитина отримала солодощі та морозиво.
Виконком міської ради висловлює подяку за спонсонсорську допомогу приватному підприємцю Олександру Стрюкову.

Не дитячі футбольні змагання до Дня захисту дітей

Минулої неділі стадіон «Будівельник» долучився до міської програми заходів з нагоди Дня захисту дітей. Міський голова Олександр Тулупов відкрив о десятій ранку турнір з міні-футболу серед юнаків. Змагалися юні футболісти двох вікових категорій: 2009/2010 рр.н., а також 2011 р.н. та молодші.
У гості до Генічеська завітали ще й друзі – суперники з Асканії-Нової та Чкалового.
На смарагдовому газоні стадіону три години вирували справжні пристрасті. Не дивлячись на товариський статус змагань, ніхто не хотів поступатися. Бурю емоцій у футболістів та їх численних вболівальників викликали баталії у молодшій віковій групі, де долю першого місця вирішили післяматчеві пенальті.
У підсумку серед старших юнаків перше місце посіла генічеська «Мрія», друге – «Бджоляр» із Чкалового, третє – «Асканія» (Асканія-Нова).
У молодших головний приз турніру дістався «Генічеську», «Азовець» фінішував другим.
Не менш емоційно юні спортсмени відреагували на вручення нагород, де жоден учасник змагань не залишився без солодкого призу від міської ради, а переможці ще й отримали кубки та дипломи.