Архив за день: Июнь 7, 2019

Генічеський дендропарк офіційно відкрито!

Вчора, 06 червня 2019 року, відбулося офіційне відкриття Генічеського дендропарку на місті існуючого скверу по вулиці Геройській.

Робота над даним проектом розпочалася у 2017 році, коли на засіданні сесії міської ради було прийнято рішення про участь у конкурсі проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області з проектом «Генічеський дендропарк».

Ключовою проблемою, на основі якої виникла ідея створення проекту «Генічеський Дендропарк», стала недостатня кількість зелених зон у місті і даний проект – це один з можливих шляхів вирішення цієї проблеми. Вже на сьогоднішній день у парку висаджено біля 600 різних форм дерев і кущів, встановлено дитячий майданчик, здійснено роботи з благоустрою.

На відкриття дендропарку зібралося багато малечі зі своїми батьками. Зі словами привітання до них звернулися: Генічеський міський голова Олександр Тулупов, депутати міської ради Іван Осташевський та Віктор Швец, голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов та депутат обласної ради Галина Толубець.

Після офіційної частини керуючий справами виконкому Ольга Осташевська та начальник відділу з питань підприємницької діяльності, розвитку туризму та промоції міста Тетяна Большакова провели лотерею, де присутні мали змогу виграти продукцію з туристичним брендом Генічеська: стікери, ручки, чашки, кепки, сумки.

Символічно відкривали табличку з інформацією про дендропарк найменші відвідувалі: Климович Нікіта та Солоп Євгеній, які недавно відсвяткували своє перше день народження.

А наприкінці свята всі діти отримали морозиво, яким всіх пригощав депутат міської ради Іван Осташевський.

Виконком міської ради висловлює подяку  всім, хто брав участь у втіленні цього проекту і сподівається, що ми всі разом продовжимо його розвивати, адже все тільки починається і багато роботи ще попереду.