Фахівці фіскальної служби провели зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Генічеського району.

Сьогодні в приміщенні адмінбудівлі Генічеського управління відбулася зустріч фахівців Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та головами виконавчих комітетів міської та селищних рад району.

Начальник  Генічеської ДПІ ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Тетяна Богодух зазначила, що метою цієї зустрічі є кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 року, яка розпочалася 01 січня 2019 року та триватиме до 02 травня 2019 року. Наголосила, що забезпечення повноти декларування доходів громадян – це основне джерело наповнення місцевих бюджетів району та закликала до плідної співпраці в цьому напрямку голів міської ради та селищних громад. На жаль, в суспільстві існують випадки ухилення громадян від сплати податків, громадяни обробляють земельні ділянки в сільській місцевості, вирощують зернові та отримують дохід, але задекларувати його забувають. Завдяки спільним заходам з представниками органів місцевого самоврядування можливо залучити до декларування цю категорію громадян в повному обсязі.

Акцентувалась увага на розширенні переліку витрат, що дають право на отримання податкової знижки, згідно чинного заканадавства,.

Тетяна Богодух наголосила, що з метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації, ДФС запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті» в частині часткового заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна, який надає можливість платникам податків:

– скоротити час і витрати на подання звітності;

– мінімізувати помилки при заповненні декларації;

– надати копії первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі.

Наприкінці зустрічі було зазначено, що в Центрі обслуговування платників Генічеського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі створені сприятливі умови для виконання платниками конституційного обов’язку щодо декларування доходів. Кожен громадянин може отримати роз’яснення та допомогу при заповнені декларації, про що на інформаційних стендах розміщена інформація.

Присутні також мали змогу поставити запитання, висловити пропозиції щодо вдосконалення перебігу деклараційної кампанії та отримали тематичну друковану продукцію.

За матеріалами  Генічеського управління   ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі