Податківці Генічеського управління прийняли участь у семінарі для платників податків.

Сьогодні на базі Щасливцевської сільської ради відбувся семінар – нарада для платників податків, учасниками якого були керівники та бухгалтери оздоровчих закладів та фізичні особи – підприємці, які надають послуги з оздоровлення. Фахівці фіскальної служби донесли до уваги присутніх актуальні питання оподаткування та відповіли на численні запитання учасників семінару.

Учасники заходу мали змогу почути відповіді на актуальні питання щодо оподаткування туристичного збору, податком на доходи фізичних осіб, питання сплати податків громадянами-власниками майна дотримання норм трудового законодавства.

Увагу присутніх звернено на комплекс заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, на необхідності дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та посилення відповідальності роботодавців за порушення норм трудового законодавства.

На завершення семінару, начальник Генічеської ДПІ Тетяна Богодух,  висловила подяку всім присутнім учасникам семінару за активну участь у обговоренні нагальних питань щодо ведення курортного бізнесу.

За інф. Генічеського управління

ГУ ДФС у Херсонській області,