Патронат над дитиною — зберігаємо сім’ю

01 березня 2018 року, згідно затвердженого плану заходів фахівцем із соціальної роботи Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі Центр) на базі Генічеського районного центру зайнятості проведено семінар для безробітних громадян на тему: «Здійснення патронату над дитиною».

Мета проведення заходу — інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, щодо послуги патронату над дитиною та створення патронатних сімей у м. Генічеськ. Під час зустрічі фахівець Центру ознайомила присутніх з порядком створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування і перебування дитини в такій сім’ї, відзначила всі переваги патронатного виховання.

Запровадження цієї послуги дозволяє забезпечити захист прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Запрошуємо усіх небайдужих, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки. Про більш детальну інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись до Генічеського міського ЦСССДМ за адресою: м. Генічеськ, вул. Соборна, буд. 75.