4 травня відбулися матчі 3-го туру відкритого Чемпіонату Генічеського району з футболу серед аматорських команд 2019 року

ФК «Генічеськ» на стадіоні «Будівельник» ім.. Т. В. Свиридова грав із «Стокопанями».
Стокопанці протистояли генічанам у 1/4 розіграшу Кубка району на початку квітня. Тоді, нагадаємо, представники районного центру перемогли не без зусиль з рахунком 3:2.
Гра минулої суботи теж не стала легкою прогулянкою для ФК «Генічеськ». Склад команди виявився дещо ослабленим з причин відсутності декількох провідних гравців. Але ті футболісти, які вийшли на поле, відділи всі сили для досягнення результату.
Матч розпочався з наступу господарів, але стокопанці вправно захищалися та гостро контратакували.
Одна з атак генічан у середині першого тайму призвела до голу. Капітан команди Микола Якунін добре вкинув м’яч з-за бокової, а Сергій Жижкін вправно спрямував його в кут воріт гостей.
Після цього гра дещо заспокоїлася, господарі поля стали діяти більш розкуто та комбінаційно.
У другому таймі в складі ФК «Генічеськ» відбулася заміна. На поле вийшов досвідчений Павло Серебрянський. Саме він своїми розважливими та конструктивними діями додав грі господарів стрункості. А ще Павло став автором другого голу у ворота «Стокопанів», майстерно завдавши удару з середньої відстані.
Гості прагнули відігратися, але Дмитро Ніколаєнко, Василь Мулик, Олександр Рихлов, Петро Мальований та голкіпер Ігор Деркач захищалися надійно.
Ще декілька гарних нагод для взяття воріт суперників втратили гравці ФК «Генічеськ», матч так і закінчився з рахунком 2:0.
Після двох проведених зустрічей в активі підопічних Олександра Ганчева шість очок та третє місце в турнірній таблиці Чемпіонату. Наступну гру команда проведе в Азовському з місцевої «Вікторією» 11 травня. А 9 травня суперником ФК «Генічеськ» у товариській зустрічі буде фіналіст обласної Спартакіади учнів збірна школярів Генічеського району. Початок матчу, що відбудеться на стадіоні «Будівельник», – об 11.30 год.