Благоустрій дендропарку.

Ранок першоквітневого дня міського голови Олександра Тулупова розпочався, як зазвичай, з інспекції роботи підвідомчих комунальних підприємств міста. Завітав Олександр Васильович і до міського дендропарку. Він був приємно вражений несподіваною зустріччю там з керівником КП «Міськжитлобуд» Бубновим Сергієм Миколайовичем, секретарем міської ради Кукса Юрієм Дмитровичем, який, до речі, знаходиться на даний час у відпустці, та з депутатом міської ради Осташевським Іваном Анатолійовичем. Слід зазначити, що робітники міських комунальних підприємств «Міськжитлобуд» та «Азовкомунсервіс», вже давно ведуть роботи з благоустрою на території дендропарку, постійно висаджують закуплені саджанці різноманітних дерев за допомогою спеціальної техніки. Міський голова із задоволенням долучився до роботи та допоміг в посадці кількох дерев. Він подякував працівникам та наголосив, що всі існуючі та майбутні насадження в парку мають свої місця згідно плану насаджень, який розроблено фахівцями.