«Богатирські ігри» у Генічеську

Силові змагання «Богатирські ігри» було проведено 3 листопада 2018 на площі Відродження за підтримки Генічеської міської ради. Цей захід був присвячений 75-й річниці з Дня визволення міста Генічеська від нацистських загарбників.

У турнірі взяли участь 5 команд. Це команда 80 ОДШБр, команда пожежних Генічеської ДПРЧ, команда поліцейських,  прикордонників відділу «Генічеськ» та команда місцевого СК «Даніїл». Учасники продемонстрували неймовірну фізичну підготовку та створили справжнє спортивне свято для містян .

Спортсмени змагалися у виконанні вправ «Прогулянка фермера», «Аксель», «Кантовка покришки», «Естафета-погрузка», та «Трак пул» пожежної машини.

За підсумками шести вправ перше місце виборола команда СК «Даніїл», вона набрала 22 бали, друге місце посіла команда прикордонників (20 балів), третє здобула команда 80 ОДШБр (18 балів).

Висловлюємо подяку засновнику клубу «Даниїл» Сергію Мезенцеву, комунальним підприємствам міста, командам за організацію спортивних змагань.