Дбати про благоустрій стає доброю традицією генічан!

У рамках проведення заходів щодо двомісячника з благоустрою та санітарного утримання міста (розпорядження міського голови від 15 березня 2019 року №64), вчора, 03 квітня, організовано впорядкування території міського дендропарку. Незважаючи на відпрацьований робочий день, міський голова Олександр Тулупов, голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Анатолійович Сищенко, депутати районної ради, депутати міської ради: Іван Осташевський, Олександр Пінаєв, Сергій Бубнов, Віктор Швець, начальник КП «Азовкомунсервіс» Сергій Стельмахов та його колектив, працівники КП «Міськжитлобуд», співробітники відділів виконавчого комітету міської ради, студенти Генічеського ПТУ№27, група дітей ясла-садка «Червона Шапочка» (директор Кривчик Л.А.) та небайдужі мешканці попрацювали плідно та згуртовано, тим самим зробивши свій внесок у збереження природи та створення затишного оточення на території міського дендропарку. Цією першою акцією, сподіваємось, буде започатковано й проведення подальших.
Розраховуємо і на свідомість генічан: просимо дбайливо ставитися до навколишнього середовища, не смітити у громадських місцях та прибирати за собою.
Шановні мешканці міста! Не залишайтеся байдужими! Все в наших руках!
Цінуйте працю друзів, знайомих, бо чистота не там, де прибирають, а там, де не смітять!
Дякуємо всім за роботу та небайдужість!