ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК !

Шановні власники земельних ділянок!

Генічеське управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує Вас для проведення звірки та  отримання платіжних документів на оплату земельного податку. Вам необхідно прибути до Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за адресою: м. Генічеськ, вул. Братів Коваленків, 60 каб. №10 (ІІ поверх). При собі обов’язково мати документи, що посвідчують особу.

За інф. Генічеського управління

ГУ ДФС у Херсонській області,