Дякуємо за допомогу в організації та проведенні Дня Перемоги 9 травня 2019 року!

Виконком Генічеської міської ради висловлює подяку за допомогу в організації та проведенні святкових заходів з нагоди 74-ої річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 1941-1945 років 9 травня 2019 року працівникам комунальних підприємств міста та приватному підприємцю міста ІГОРЮ СКУРІХІНУ.

Окремі слова вдячності Благодійному фонду  ВЕГАНДЗА МЯСНИКЯНА за спонсорську допомогу у проведенні святкового заходу «Солдатська каша» – пригощання ветеранів, учасників бойових дій, інвалідів війни та мешканців міста, велика подяка за  пригощання безкоштовними шашликами та пловом представникам місцевих сільгосппідприємств «ВОЛНА» та «АГРОСТЕП», керівництву ЦЕНТРАЛЬНОГО РИНКУ та районної організації партії «ОСНОВА»