Дякуємо за свято!

У суботу Генічеськ відзначив свій 233 – й день народження . І сьогодні дуже хочется сказати особливі слова подяки нашим меценатам: народному депутату України Сергію Хлань за допомогу в організації зйомки програми «Караоке на майдані», депутату обласної ради Альберту Черепасі та  депутату міської ради Івану Осташевському за організацію концертної програми.

Велика подяка нашим спонсорам: депутату обласної ради Валерію Черкашину, депутату районної ради Олександру Кістечку, приватним підприємцям : Дмитрію Фролову, Левону Габрієляну, Ларисі Курковой, Віктору Анастасову, Сергію Гомону, Світлані Чумаченко, Валерію Зубу, Олександру Полторак, Анастасії Прищепі, Марині Волік, Евгенію Муц, Алені Волчковій, Володимиру Романюку, Норайру Габріеляну, Сергію Новокреницькому, Осману Байраму, Андрію Мозалевському, Арсену Емірасанову, Константину Горбатюк, Наталлі Нікіфоровій, Оксані Осташевській, Таісії Головко, Нані Черновій, Людмилі Пилипас, Володимиру Шевченку, Антону Пунтікову, Стасу Коптєву, Олександру Пустовіт, Андрію Гетьману.

Ми дякуємо всім, хто допомогав організовувати святкові заходи протягом всього дня: голові Генічеської районної ради Евстратову Андрію Олександровичу, депутату міської ради Сергію Бубнову, начальнику відділу освіти Поповій Ірині Миколаївні, Карену Мартіросяну, Емілю Гоголенко, Івану Шестаку, творчим коллективам дитячого Палацу творчості дітей та юнацтва, школи естетечного виховання, районного будинку культури та всім працівникам комунальних підприємств міста.

Ми дякуємо вам всім за підтримку!