Генічеських таксистів – «нелегалів» чекають штрафи

На це звернула увагу начальник Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Лариса Медведєва під час зустрічі із керівниками служб таксі м. Генічеська 15-51 , 15-53, яка відбулася сьогодні в адміністративній будівлі відомства.

Під час проведення курортного сезону на території Азовського узбережжя спеціалісти фіскальної служби області, спільно з правоохоронними органами, продовжать активну роботу по залученню до офіційного працевлаштування найманих водіїв та легалізації фізичних осіб – підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів та надають послуги таксі.

У форматі взаємної координації подальшої практичної роботи обговорювалися питання організації контролю за укладанням угод про надання диспетчерських послуг виключно з фізичними особами підприємцями та обміну  інформацією щодо кількості зареєстрованих договорів.

Важливою стала інформація про адміністративну відповідальність відповідно ст. 164 КУпАП за здійснення діяльності суб’єкта підприємницької діяльності без державної реєстрації, яка передбачає накладення штрафу у розмірі 17000 –       34000 гривень. Перевірки тривають.

За інф. Генічеського управління

ГУ ДФС у Херсонській області,