Інформація про роботу відділу ведення реєстру територіальної громади міста за травень 2019 року

Основними завданнями Відділу є:

– здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;

– оформлення необхідних для цього документів;

– складання та уточнення відомостей про реєстрацію проживання фізичних осіб;

– передача інформації до РС УДМС, відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Генічеської районної державної адміністрації, відділу статистики у Генічеському районі;

– надання громадянам довідок про склад сім’ї та реєстрацію місця проживання.

З  01 травня по 31 травня 2019 року місце проживання у м. Генічеську зареєстрували 66  осіб, з них 23 неповнолітній.

Знято з реєстрації місця проживання 58 особу,  з них 7  неповнолітніх, по повідомленням про зняття з реєстрації місця проживання сільських, селищних, міських рад 8  громадян,  у зв’язку зі смертю 37.  Вибули за межі міста Генічеськ 11 осіб.

Складено  6   адміністративних протоколів за ст. 197 АКУ про порушення термінів реєстрації місця проживання.

Надано 325  довідки про склад сім’ї  та  місце реєстрації. Видано  довідок за формою №13 164 особам.

Надано 33  відповідь на запити та листи  з  організацій, підприємств та установ, а також  разглянуто 3 звернення від громадян.

Підготовлено та надано 8 відомостей до РС УДМС,  2 до відділу статистики у Генічеському районі, 3 звіти до  відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Генічеської районної державної адміністрації.

В.о начальника відділу ведення

реєстру територіальної громади міста                                         І.С.Гордієнко