Найочікуваніша подія весни! Казка-мюзікл “Аліса та чарівний годинник” в рамках благодійного проеку «Генічеськ – територія добра»

Людина починається з добра і добром освячується. Без добра і співчуття, співпереживання і розуміння, без готовності безкорисливо допомогти іншій людині світ здається похмурим, а майбутнє – безнадійним. Життя людини безцінне – його ніщо не замінить. І тим більше, ніщо не замінить життя дитини – найдорожчого скарбу  кожного народу.

Але дуже важко погодитись з тим, що у найпрекраснішу пору життя – дитинство, діти можуть зіткнутися з недитячими труднощами – небезпечними хворобами. Вони так багато знають про біль і страждання, але в той же час, вони точно знають, що таке радість життя та миті щастя.       Дивлячись на них, розумієш, як багато у світі метушні,непотрібних прагнень і підробного щастя.

Одна дитяча усмішка, іскорки радості в очах – ось справжнє щастя. І задача нас – дорослих –   їм його подарувати.

Так, у серпні 2017 року в Генічеську стартував масштабний благодійний  проект  «Територія  добра»   на підтримку онкохворих дітей, які знаходились на лікуванні  в гематологічному відділенні Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.  Його організаторами виступили Генічеська міська рада та лабораторія краси Олени Бартеньєвої.

Тоді Генічеськ дійсно став великою територією добра,  об’єднуючи всіх мешканців та гостей міста в єдине ціле. Всі разом, ми довели –  чужих дітей не існує і зібрали близько 95 тисяч гривень!

Проект «Територія добра» не став винятковим явищем і отримав своє продовження. До творчої родини проекту долучився районний будинок культури Генічеської районної ради,  і вже 16 лютого 2018 року відбулась  гучна прем’єра новорічної зимової благодійної казки «Снігова Королева».

Неймовірна робота майстрів б’юті – індустрії, продуманий сценарій, професійна гра акторів, фентезі образи Снігової Королеви, Малефісенти, Лейли, Квіткової феї, Кая й Герди, Принца й Принцеси, Піратів нікого в той день не залишили байдужими.

Всі глядачі у залі поринули у світ прекрасного й щасливого дитинства, побачили  незвичайне, унікальне, креативне дійство, отримали незабутні враження та яскраві емоції, а найголовніше: допомогли дітям у інфекційному відділенні Генічеської центральної районної лікарні.

Реальність часто закриває нам двері для чудес. Ми, по своїй же провині, втрачаємо вміння мріяти і фантазувати, бо занадто занурюємося у дорослий світ з його проблемами, викликами і необхідністю доводити іншим, чого ти вартий.

Не промайнув і рік, як велика творча родина благодійного проекту “Територія добра” розпочинає підготовку до нового проекту –
казки – мюзікла “Аліса та чарівний годинник”.

Дивовижні, фантастичні пригоди Аліси уві сні: божевільне чаювання з Капелюшником, дивні поради Гусениці, премудрості Чеширського кота, історія кохання Червоної Королеви та Вальта, підступність Тіні, зникнення чарівного годинника та багато іншого неймовірного і незвичайного чекає на вас під час перегляду вистави.

Отже, ми пропонуємо всім вам здійснити дивовижну подорож до Країни Чудес, яка змусить всіх вас зупинитися і побачити незвичайне у звичайному!

Всі зібрані кошти будуть використані на придбання медичного обладнання для дитячого та реанімаційного відділень Генічеської центральної районної лікарні.

16 березня 2019 року на вас чекають дві вистави казки: о 15.00 та о 18.00 годині.

Квитки можна придбати з 23 лютого 2019 року за адресою: проспект Миру, торговий центр, лабораторія краси “Елена”. Вартість квитків від 75 до 150 гривень. Довідки за телефонами: 099 730 68 85, 097 445 28 29.

Нічого не плануйте в цей день, окрім відвідування нашої казки – мюзікла. Ми готові вас вражати!

І найголовніше: роблячи добро іншим, ми самі стаємо добрішими. Адже кожен знає, що, чим щедріше віддаєш ти людям, тим радісніше живеш і для себе! Творіть добро!

Організатори проекту: Генічеська міська рада, Геничеська районна рада, Районний Будинок культури, лабораторія краси Олени Бартеньєвої.