Не дитячі футбольні змагання до Дня захисту дітей

Минулої неділі стадіон «Будівельник» долучився до міської програми заходів з нагоди Дня захисту дітей. Міський голова Олександр Тулупов відкрив о десятій ранку турнір з міні-футболу серед юнаків. Змагалися юні футболісти двох вікових категорій: 2009/2010 рр.н., а також 2011 р.н. та молодші.
У гості до Генічеська завітали ще й друзі – суперники з Асканії-Нової та Чкалового.
На смарагдовому газоні стадіону три години вирували справжні пристрасті. Не дивлячись на товариський статус змагань, ніхто не хотів поступатися. Бурю емоцій у футболістів та їх численних вболівальників викликали баталії у молодшій віковій групі, де долю першого місця вирішили післяматчеві пенальті.
У підсумку серед старших юнаків перше місце посіла генічеська «Мрія», друге – «Бджоляр» із Чкалового, третє – «Асканія» (Асканія-Нова).
У молодших головний приз турніру дістався «Генічеську», «Азовець» фінішував другим.
Не менш емоційно юні спортсмени відреагували на вручення нагород, де жоден учасник змагань не залишився без солодкого призу від міської ради, а переможці ще й отримали кубки та дипломи.