Олександр Тулупов відвідав очисні споруди

Генічеський міський голова Олександр Тулупов, 19 листопада, відвідав очисні споруди і ознайомився з ходом реалізації проекту щодо реконструкції системи очищення стічних вод в Генічеську.

Як повідомив представник генпідрядчика Олександра Онянова,на даний момент, роботи,  що заплановані на 2018 рік, виконані на 50 відсотків , але до 25 грудня будуть виконані повністю.Сам объект будет завершен к 4 кварталу 2019 року.

Фінансування проекту здійснюється за кошти Генічеської міської ради та Державного фонду регіонального розвитку. Сума фінансування данного проекту складає 20174,517 тис грн. Відсоток співфінансування проекту з міського бюджету — 33,06 %, з державного фонду регіонального розвитку – 66,9 %

Проектом передбачено будівництво двох автономних установок біологічної очистки загальною продуктивністю 1000 м куб. на добу на території існуючої ГКНС та напірного коллектору Д160мм протяжністю 2300м з подальшим скидом в існуючий скидний колектор.

Головною інновацію проекту є станція біологічної очистки, яку облаштована повністю автоматичною системою управління, яка керує усіма процесами та контролює все обладнання. Вся інформація про роботу станції, аварійної ситуації або збій у роботі обладнання передається сервісним службам у режимі «on-line». Період реалізації проекту: 2017-2019 роки.

Проект має позитивний експертний звіт від 17 березня 2017 року №22-0128-17,наданий філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Херсонській області, позитивний висновок державної екологічної експертизи щодо матеріалів оцінки на навколишнє середовище до даного проекту від 4 лютого 2015 року №21/22.12.14-027,наданий Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.Функції замовника будівництва по проекту виконує Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації.