Практикум у міській раді з представниками регіонального відділення Асоціації міст України.

Вчора, 10 квітня 2019 року, у виконкомі міської ради відбулася фахова майстерня за участю представників Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України: виконавчого директора Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України Лариси Оленковської, радника з юридичних питань Анатолія Негри, консультанта з комунікацій Олени Нечіпуренко. Зустріч відбувалася за участю представників міської влади, депутатського корпусу, виконавчого комітету, директорів комунальних підприємств, підприємців міста, голів ОСББ.

Основні питання порядку денного:

1.Оформлення земельних ділянок на умовах укладання договору сервітуту.

2.Адміністрування туристичного збору.

3.Актуальні питання щодо створення та життєдіяльності ОСББ.

Учасники зустрічі обговорили питання підготовки до курортного сезону,покращення якості надання туристичних послуг, про необхідність змінювати ставлення всіх людей щодо підготовки  до курортного сезону, а саме: готуватися до нього всім разом.

Також були обговорені питання  змін в законодавстві щодо справляння туристичного збору у 2019 році та  практичні аспекти їх втілення.

Цікавим та змістовним було обговорення втілення програми ПРООН в Україні щодо підтримки Фондом енергоефективності ОСББ. Представник агенції розвитку Есма Умерова розповіла про можливості грантової допомоги співвласникам багатоквартирних будинків. Після тривалої дискусії та обговорення було вирішено зареєструватися на платформі ПРООН з метою організації практичного тренінгу у Генічеську з експертом щодо надання такої грантової допомоги.