Привітання міського голови з Новим Роком

Шановні мешканці міста!

Прийміть щирі та  сердечні вітання з Новим  Роком!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні наповнені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування дива і казки, душевного тепла і надії.

Нехай рік новий принесе на нашу землю мир, злагоду, процвітання, достаток та виправдає оптимістичні очікування українського народу. Наповнить життя мудрістю, витримкою, щирою вірою у здійснення планів та найзаповітніших  мрій.

Щиро бажаю всім щедрої долі, міцного здоров’я, безмежного щастя, невичерпного ентузіазму, неосяжної любові, Господньої благодаті й благословення на добрі справи.

Радісних всім і веселих свят!

З повагою міський голова                                                Олександр Тулупов