Про результати громадських слухань!

Про результати  громадських слухань!

Відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчим комітетом Генічеської міської ради 18 лютого в 15 годині в залі засідань за адресою: м. Генічеськ, вул. Міська, 8 були проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної забудови в північній частині міста Генічеськ Херсонської області (територія в районі ВПТУ-17).

За результатами громадських слухань пропозицій та зауважень в письмовому вигляді надано не було, при розгляді наданих матеріалів складом комісії заперечень та усних пропозицій надано не було.

Телефон для довідок:  (05534) 3-40-55

Начальник відділу містобудування та

архітектури виконкому Генічеської

міської ради                                                                            С.Ю.Олешко