Про виклик правопорушників

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Генічеської міської ради викликає: Никифорову І.О., Ямкового І.Є., Захарова Д.С., Ткаченко Є.П.  як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею  152 КУпАП.

Засідання адміністративної комісії відбудеться 28 листопада 2018 року о 14.00 у приміщенні Генічеської міської ради за адресою: м. Генічеськ, вул. Міська 8, каб. №3.  При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу та довідку про присвоєння РНОКПП (ідент.номер).У разі неявки правопорушника на засідання адміністративної комісії, справа про адміністративне правопорушення буде розглянута без його участі.

Секретар комісії                                                                                  Д.С. Кручков