Про виклик правопорушників

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Генічеської міської ради викликає: Васько О.А., Алиєву Л.С., Джогорова Т. як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 152, 183 КУпАП.

Засідання адміністративної комісії відбудеться 13 лютого 2019 року о 14.00 у приміщенні Генічеської міської ради за адресою: м. Генічеськ, вул. Міська 8, каб. №3.

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу та довідку про присвоєння РНОКПП (ідент.номер).

У разі неявки правопорушника на засідання адміністративної комісії, справа про адміністративне правопорушення буде розглянута без його участі.

Секретар комісії                                                                                  Д.С. Кручков