Про виконану роботу КП «Азовкомунсервіс» з 06 по 13 травня 2019 року.

НАЗВА РОБІТ ПРОВЕДЕНИХ ПІДПРИЄМСТВОМ

• Прибирання сміття по місту згідно графіку.
  • Покіс трави у сквері «Слави», біля пам’ятного хресту при в’їзді на Арабатську стрілку, вул. Вокзальна, навколо Дендропарку, перехрестя вул. Соборна – вул. Відродження, вул. Відродження – вул. Міська. Скошено 14000 м2.
  • Фарбування вапном бордюрів та їх вичищання вул. Дружби народів від пр. Миру до парку Шевченко.
  • Прибирання сміття по вул. Центральна, вул. 40 років Перемоги, біля контейнерних майданчиків, в Афганському парку.
  • Прибирання пам’ятника жертвам фашизму.
  • Ремонт бордюрів на перехресті вул. Центральна та вул. Соборна.
  • Благоустрій зупинки громадського транспорту по пр. Миру та пров. Азовський.
  • Демонтаж ливневої каналізації по вул. Курортна, 32.
  • Планування вулиць: Степна, Світла, пров. Сонячний, вул. І.Франко, Перлинна, Соборна до гаражів Колесо, Вишнева.
  • Сквер Слави: заміна кабелю 20 м., заміна ламп 8 шт., встановлення прожекторів 2 шт.
  • Монтаж лінії вуличного освітлення по вул. Молодіжна 130 м., встановлення ліхтарів 2 шт.
  • Заміна ламп по місту 6 шт., ремонтування ліхтарів по місту 2 шт.
  • Сквер № 3 по пр. Миру: ремонт лінії по скверу, заміна ламп 4 шт., заміна прожекторів 5 шт.
  • Монтаж прожекторів на опори по вул. Центральна на в’їзді до міста 5 шт.

Контролерами проведено обхід 1065 дворів. Виписано попереджень про заборгованість 90. Укладено 2 договори.

Всього вивезено ТПВ – 918,5 м3 , з них від:

Населення – 714,75  м3;

Підприємств – 101,65 м3.

Вивезення ТПВ (благоустрій міста) – 90 м3.

Сума грошових надходжень за надання послуг становить 69423,23 грн., а саме від:

населення  – 41687,94 грн.;

підприємств  – 27735,29 грн.

Виписано 15 попереджень на порушників правил благоустрою, з яких 11 виконано.