Про виконану роботу КП «Азовкомунсервіс» з 15 по 22 квітня 2019 року.

• Прибирання сміття по місту згідно графіку.
  • Прибирання сміття по контейнерним майданчикам вул. 40 років Перемоги, у парку «Афганська слава», пр. Миру, спуск до рибозаводу та вул. Центральна від вул. Соборна до вул. Пушкіна.
  • Покіс трави на перехрестях вул. Соборна – вул. Гоголя, вул. Соборна – вул. Відродження, вул. Соборна від вул. Відродження до вул. Центральна, вул. Центральна від вул. Соборна до вул. Пушкіна, частково сквер «Слави». Скошено 6000 м2.
  • Побілення вапном бордюрів вул. Центральна від вул. Соборна до пр. Мира.
  • Часткове фарбування паркану по вул. Монастирська біля церкви.
  • Встановлення каналізаційного люку по вул. Вокзальна, 51.
  • Встановлення опор освітлення в Афганському парку – 4 шт.
  • Прополювання клумб для дерев у Дендропарку.
  • Відновлення роботи дренажу для стоку опадових вод з дороги по вул. Курасова біля зупинки громадського транспорту.
  • Ремонт лінії ТП-033: вул. Коцюбинського, вул. Шабовти, вул. Вишнева, вул. Паризької комуни, вул. Міська та ремонт лінії ТП -014 вул. Центральна.
  • Ремонт ліхтарів на домах по вул. Паризької Комуни, 65 – 2 шт.
  • Перевірка, ремонтування та демонтаж ліхтарів по вул. Центральна – 30 шт., та вул. Міська – 16 шт.
  • Заміна ламп по місту 12 шт.
  • Контролерами проведено обхід 1506 дворів. Виписано попереджень про заборгованість 118. Укладено 3 договорів.

Всього вивезено ТПВ – 913,2 м3 , з них від:

Населення – 739,20  м3;

Підприємств – 174 м3.

Вивезення ТПВ (благоустрій міста) – 14 м3.

Сума грошових надходжень за надання послуг становить 88370,50 грн., а саме від:

населення  – 80933,51 грн.;

підприємств  – 7436,99 грн.

Складено 1 протокол та виписано 15 попереджень на порушників правил благоустрою, з яких 11 виконано.