Про заборону продажу алкоголю військовим

Рішення № 948

Позачергової сесіі VII скликання

Від 04 грудня 2018 року

Про внесення змін до рішення сесії Генічеської міської ради

На підставі доручення голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2018 року №13-д «Щодо заборони продажу алкоголю військовим» статті 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пункту 1 рішення 6 сесії Генічеської міської ради 7 скликання від 30 березня 2016 року №123 «Про заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям та особам у військовій формі одягу», та викласти його в наступній редакції: » Заборонити суб’єктам господарювання всіх форм власності продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям та особам у військовій формі одягу.»
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань підприємництва, розвитку куротної зони, по роботі з молоддю та проведенню культурно — масових та спортивних заходів.