Продовжує участь у районних змаганнях футбольна команда «Генічеськ».

У розіграші Кубка району серед аматорських команд , що розпочався на початку квітня, генічане дійшли до ½ фіналу, обігравши у чвертьфіналі стокопанський «Кристал» з рахунком 3:2.

У драматичному півфінальному матчі 14 квітня у см тРикове «Генічеськ» поступився, на жаль, місцевій «Таврії» з рахунком 8:9 у серії післяматчевих пенальті.
На добру ініціативу міської ради та міського голови Олександра Тулупова про відновлення в місті футбольної команди відгукнулися вихованці місцевого футболу різних років. Тому, склад ФК «Генічеськ» без перебільшення можна назвати сплавом молодості та досвіду.

Неабиякий досвід участі в змаганнях різного рівня мають такі гравці, як Павло Ройбу, Микола Якунін, Роман Нестеренко, Ігор Деркач, Сергій Жижкін, Дмитро Ніколаєнко, Василь Мулик, Дмитро Смаль, Павло Серебрянський.

Під час ігор та тренувань  вони допомагають  опановувати навички футболу молодим ігрокам Микиті Слєпову, Микиті Батлуку та іншим.

Із задоволенням грають за команду рідного міста студенти, що навчаються у вищих навчальних закладах, Петро Мальований, Максим Лук’яненко, Олександр Плохой.

Очолює ФК «Генічеськ» відомий в районі та за його межами спеціаліст , у минулому професійний футболіст Олександр Ганчев.  Олександр Іванович заявлений за команду як граючий тренер, тому, без сумніву, допомагає своїм підопічним впевненою грою та власним прикладом.

20 квітня стартував Чемпіонат району з футболу серед аматорських команд 2019 року.

Перший матч ФК «Генічеськ» зіграє 27 квітня в Новоалексіївці, а домашні зустрічі проводитиме на міському стадіоні «Будівельник».

ФК «Генічеськ» вдячна за допомогу Генічеському АТП -1 та особисто директору Олександру Пустовіту, підприємцям Олександру Герелі, Оксані Симоновій та запрошує до співпраці небайдужих до спорту та футболу.