Розіграш Кубку серед дитячих команд міста з нагоди Дня Перемоги 9 травня 2019 року

Вчора,  9 травня, інструктором зі спорту Стоволосовим Сергієм Михайловичем проведено змагання з міні – футболу серед дитячих команд міста Генічеськ, складених з гравців 2009 року народження та молодших.  У результаті гри перемогла команда «Мрія» , переможців нагородив  міський  голова  Олександр  Тулупов пам‘ятними подарунками. Також було відзначено самого опитного гравця Богдана Панька, йому було вручено іменний шарф  від ФК «Шахтар  Донецьк»  та нагороджено заохочувальними призами найкращих футболістів: Івана Ганчева, Костянтина Бородіна та Артема Пасечника.