Шана за подвиг, вдячність за мир !

Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв – переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю.

До Дня Перемоги над нацизмом у Європі та 74-ї річниці завершення Другої світової війни міський голова Олександр Тулупов, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці Протоірей Іоанн Щербан, депутати міської ради та директора комунальних підприємств міста впорядкували Братську могилу воїнам Радянської Армії, яка знаходиться на о. Бірючий, та поклали вінок на шану загиблим захисникам рідної землі.

Події тих страшних днів не повинні згаснути в пам’яті народу, ми вшановуємо світлу пам’ять героїв, які віддали життя, низько схиляємо голови, пам’ять про них назавжди залишиться  в серцях багатьох поколінь, яку нащадки несуть у вічність.