Шановні мешканці міста!

29 травня 2018 року до міськвиконкому надійшли колективні звернення мешканців вулиць Набережної, Курортної та Дружби народів, у яких висловлено підтримку будівництва вакуумної каналізації.

Дане звернення було підписано 76 мешканцями вулиць Набережної, Курортної та Дружби народів.Виконком міської ради висловлює щиру подяку мешканцям зазначених вулиць у підтримці та розумінні важливості реалізації проекту «Корегування проекту «Будівництво мереж каналізації з каналізаційної станції по вул. Набережна (колишня вул. Свердлова) в м. Генічеськ Херсонської області» для поліпшення екологічного стану міста та його розвитку в цілому.

Виконком міської ради