ШЛЮБ ЗА ДОБУ.

У місті Генічеськ запрацював пілотний проект
 Міністерства Юстиції України
“Шлюб за добу”
Суть зазначеного проекту у тому, що особам, які бажають одружитися не треба чекати місячний строк від дати подання заяви про шлюб до РАЦСу, а є можливість  одружитися у визначений день та час.
Парі, яка вирішила узаконити свої стосунки необхідно:
  1. Звернутися для укладання договору про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу до комунального підприємства “Міська кіномережа” за адресою:
                 м. Генічеськ, вул. Центральна, 3 кінотеатр “УКРАЇНА” +38 (096) 723-72-44
  1. (а)здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.
                (б) пред`явити квитанції про оплату організатору  державної  реєстрації.
  1. Зявитись в призначене місце, у визначений час з оригіналами пакету необхідних документів* для реєстрації шлюбу і квитанціями про оплату державного мита і платних послуг.
Необхідний пакет документів включає в себе:
  1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо Замовником є іноземець, особа без громадянства, додаєтьбся документ, що підтверджує законність його (її) перебування на територоії України.
  2. У разі, якщо Замовники або один з них раніше перебували у шлюбі, — документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідотство про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідотство про смерть одного з подружжя, тощо)
  3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.
У випадку виникнення питань щодо подачі документів, звертайтесь за адресою:
Гєнічеський районний відділ державної реєстраці  їактів цивільного стану Головного
територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою:
м. Генічеськ, вул. Центральна 1А, тел.: (05534) 32341